Duanın Kabulü İçin · Kategoriler · Muhabbet İçin · Tavsiyeler

Muhabbet İçin Güçlü Reçete

Muhabbet için en fazla olumlu dönüş yapılan terkipleri paylaşacağım, ayrı ayrı ya da birlikte okuyabilirsiniz..

Ya Camii, Ya Vedud günde 2000-4000 civarı okuyun..Gün içine yayabilirsiniz..

Bir araya toplayan (Ya Camii),Sevgiyle kalpleri yumuşatan)Ya Vedud=Sevgiyle Birleştiren..


Niyet (içinizden geldiği gibi).. Bismillahirrahmanirrahim..Kul in kuntum tuhibbûnallâhe fettebiûnî yuhbibkumullâh.. Ya Vedud, ya Beduh, ya Cemil ya Celil ya Allah.

Bu☝️ terkibin bir kısmı ayet
ÂLİ İMRÂN – 31.Ayet:Kul in kuntum tuhibbûnallâhe fettebiûnî yuhbibkumullâhu ve yagfir lekum zunûbekum, vallâhu gafûrun rahîm.
Meali: De ki: “Eğer Allah’ı seviyorsanız gelin bana uyun ki, Allah da sizi sevsin ve günahlarınızı bağışlasın. Allah Gafur ve Rahimdir.”
Beduh kelimesine gelince;eskiden mektupların yerlerine ulaşması için,üzerlerine ”beduh” kelimesi yazılırmış. (Tavsiyem 7 ya da 21 defa okunması kâfidir.. Yuksek sayıda okuyanlar sonrasında daha dusuk sayıda okuyunca etkı goremedıklerını söylüyorlar o nedenle abartmamakta fayda var..)


Bismillahirrahmanirrahim..Gulutullahe evirrahman ey yamen tedu felehül esmail hüsna ve la techer bi selatike ve la tu ha fid biyha vep degi beyne zalike sebile ve gulul hamdi lilla illezi lem yeddehiz veleden velem ye kül lehü şerikül fil mülk ve liyyü minez zillü ve kebbürü tek bira.. ( Başta ve sonda niyet edilerek; 3-7-11-21 ya da 41 defa okunabilir)


Eğer kişi size haksızlık yaptıysa (Niyet edip)7 ya da 21 defa..
Allhumme ya mevdiü küllü şekva veya şahidü küllü necva veya alimü küllü hifyetin veya kaşifü küllü beliyyetin ya münci Musa ve Muhammed ve İbrahim-ül Halil salavatü-llahi ve selamühü ve daüfet kuvvetehü ve kallet hiletühü duael garikul melhuf elleti la yecidü li keşfi ma bihi illa ente ya errahmerahimin . Ekşif anna nezile bina min aduvvina ve adüvvike eşşeytan-irrecim. Ya Rabbel Alemin inneke ala küllü şey’in kadir,ve egusai ,Ya Allah,Ya Allah,Allahümme ya Badiü la bidayete leke,ya daimü la nifade leke,Ya Hay,Ya Mühyil mevta ya kaimen ala küllü nefsin bima kesebet,ilahi ente Allah-ül azizül Cebbar. La ilahe İlla Ente ilahen vahiden. Es’elüke bil kelimatil tamat el emnü vel afvü vel afiyete vel müafat el daimetü fiddini veddünya vel ahireti vel ehel,vel cesed vel mal ,vel veled,vel müslimine ecmain. Ya Rabbel Alemin,inneke ala küllü şey’in kadir. Verhamni birahmetike ya erhamürrahimin. Vekşif anni ma nezile bi min dıykün ve küllema eredtü. ve hallisni halasan cemilen ya Rabbül Alemin. Ve hassın zannüke vallahül muvaffak..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s